FAQ

Co je Beauty Box?
Beauty Box je set úžasných kosmetických produktů pečlivě vybraných týmem Marie Claire tak, aby Vám představil novinky i bestsellery ze světa luxusní kosmetiky. Každé tři měsíce Vám nabídneme nový Beauty Box obsahující plné i cestovní verze dekorativní a pečující kosmetiky, který prostě musíte mít! Jednoduše krása rovnou do vaší schránky.
Jak mohu zjistit více informací o produktech a jejich použití?
Každý Beaty Box obsahuje kartičku s detailním popisem produktů. Více se o produktech dozvíte také v pravidelné rubrice Marie Claire Krása nebo na webech partnerů.
Jak mohu Beauty Box zakoupit?
Beauty Box zakoupíte kliknutím na políčko "Koupit", automaticky se otevře objednávkový formulář, kde je nutné vyplnit kontaktní údaje. Objednávku potvrdíte tlačítkem "Objednat a zaplatit online". Následně provedete online platbu.
Mohu si Beauty Box nechat poslat na jinou adresu?
Ano, stačí vyplnit políčko „Doručit na jinou adresu“.
Chci Beauty Box zaslat jako dárek, jak mám postupovat?
Po zakliknutí "Koupit jako dárek" bude možné změnit adresu doručení; potvrzení o proběhlé platbě a přijetí objednávky + faktura Vám bude zaslána na Vaši e-mailovou adresu. Do přepravní krabice bude místo faktury vložen dopis, jehož znění si sami můžete upravit.
Jak Beauty Box zaplatím?
V současné době akceptujeme pouze platbu online prostřednictvím platební brány GoPay.
Jaký dopravce mi bude Beauty Box doručovat?
Beauty Box Vám zašleme kurýrní službou InTime. Můžete se na něj těšit do 3–4 dnů od zaplacení objednávky.
Mohu Beauty Box zakoupit a nechat zaslat mimo ČR?
Beauty Box zasíláme na Slovensko prostřednictvím společnosti InTime.
Mohu Beauty Box vrátit? Jak mohu s vrácením postupovat? Kam mám Beauty Box zaslat zpět?
Nepoškozený Beauty Box je možné vrátit ve lhůtě 14 dnů od doručení, a to zasláním na následující adresu: Zákaznická podpora Beauty Box, Burda Praha, spol. s r.o., Luxembourg Plaza, Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3. Peníze budou vráceny ve lhůtě 14 dnů.
Od kdy mi bude chodit předplatné časopisu Marie Claire?
Předplatné Vám přijde od nejbližšího dalšího vydání časopisu. V případě, že jste již předplatitelka Marie Claire, tak se přeplatné o daná čísla prodlužuje.
Elektronická evidence tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Máte další otázky?
Kontaktujte prosím naší zákaznickou podporu na telefonní lince 221 589 221 nebo na e-mailové adrese beautybox@marieclaire.cz, která je tu pro Vás od pondělí do pátku v době 9–17 hod.